Menu główne

Kontakt

sklep@myszkaagata.pl

+48 22 659 4443

Dzieje się..

Aniołek z runa
Tym razem nastąpi zagadka przyrodnicza  czyli z mojej ulubionej dziedziny.  Dla mnie  łatwa, ale dla wielu może okazać się trudna. Nie mam za bardzo pojęcia.
Z okazji stulecia pedagogiki waldorfskiej Austriackie Forum Kultury w Warszawie, ul. Próżna 7/9 zaprasza na wystawę i prelekcje.
Dalsza część warszawskich obchodów setki waldorfa - tym razem w Wawrze w niedzielę 19 maja 2019. Program jest tak rozbudowany, że najlepiej spójrzecie po porostu na plakat.
A okazji dostojnej setki pedagogiki waldorfskiej, Uniwersytet Warszawski zaprasza na międzynarodową konferencję pt. "Wychowanie do strachu czy wychowanie do wolności?".
Uwaga! Myszka Agata wyjeżdza na kilkudniowy, wiosenny odpoczynek. W związku z tym od środy 10 do niedzieli 14 kwietnia 2019 roku nie bedę obsługiwać zamówień internetowych. Również sklep stacjonarny...
Kto da więcej? Kto da mniej? A kto zgadnie ten cudny kalendarz zgarnie! W Nowy Rok moja rodzina utknęła na przeglądaniu zdjęć różnych z naszego „domowego archiwum”. Ja wyszperałam dla Was takie oto...
Drodzy Klienci, Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę Wam wszystkim samego dobra i miłości – byście mieli tego jak najwięcej do rozdania. A przy tym pracujcie z umiarem, i odpoczywajcie z umiarem.
W związku z moim wyjazdem urlopowym, sklep Myszka Agata będzie nieczynny w dniach: 26 VII - 30 VII 2017. Zamówienia, które przyjdą w tym czasie będą realizowane od 31 VII. Za utrudnienia przepraszam...
Szanowni Państwo, niniejszym pragnę ogłosić, iż Myszka Agata za kilka dni wyjeżdża na wakacje ♥♥ W związku z tym Myszkowy sklep, internetowy oraz stacjonarny będzie nieczynny w dniach:
Szanowni Klienci, sklep Myszka Agata w następujących dniach będzie nieczynny: