Menu główne

Kontakt

sklep@myszkaagata.pl

+48 22 659 4443

Podgrzewanie domowego klimatu czyli zagadka z kamieniem

Alabaster

  Obecnie podgrzewanie nie jest w modzie, ale może znajdą się chętni na jeszcze ciepły, nowiutki kalendarz ścienny od Stockmara na 2020 rok?

  „Czego chce  czerwień?” – z tym pytaniem stanęli do sztalug uczestnicy  trzeciego i ostatniego projektu firmy Stockmar , studenci niemieckiego Uniwersytetu Alanus.  Kalendarz jest podsumowaniem ich starań nad wniknięciem  od strony artystycznej w istotę czerwieni  jako jednego z trzech podstawowych kolorów.  

  Czy są chętni na ten kalendarz? Jeśli tak to mam tylko dwie prośby o:

  1. Udostępnienie tego tekstu
  2. Odpowiedź pod tym postem  czyli na myszkowym  blogu, na pytanie: „Co powstaje z kamienia na zdjęciu?”

Ponieważ jest to zupełny początek  pracy i na zdjęciu nie wiele widać to od razu podaję dwie podpowiedzi:

Primo – dłuta na fotce wskazują najważniejszą część przedmiotu, który ma powstać.
Secundo – kolejna podpowiedź znajduje się w opisie alabastru w myszkowym sklepie.

Życzę powodzenia i czekam na odpowiedzi (tylko jako komentarze na blogu).

When is red complete?

udostępnij

Zobacz w sklepie

Komentarze

Brawo, Pani Marto! Dobra odpowiedź i to jak szybko! Może zagadka była za łatwa ;) Poproszę o dane do wysyłki na myszkowy mail: sklep@myszkaagata.pl
Pani Marto! Czy zyczy Pani sobie odebrac kalendarz osobiscie? Moge tez go wysłac tylko potrzebuje adres lub dane do paczkomatu. Pozdrawiam i czekam na wiadomość. Kinga
Wiem, że już ktoś mnie ubiegł, że świecznik,bo nie doczytałam gdzie mam napisać ;) ale piszę się na następne konkursy! Pozdrawiam :)
Trzymam za słowo i zycze powodzenia :)
Ponieważ pierwsza zwyciężczyni nie odzywa się to nie mam jak przekazać jej kalendarza. Zdecydowałam więc, że nagroda idzie dooo: Motylowa! Gratuluję wygranej!
Myślę, że z kamienia powstanie świecznik. Rewelacja ten alabaster! Nie miałam pojęcia, że dzieci mogą w nim rzeźbić. Cudo! Pozdrawiam serdecznie!
Cieszę sie, że się spodobał. Jak praca sie uda to postaram się ją uwiecznic i pochwalić na blogu. Wybrałam alabaster na swiecznik ze wzgledu na jego przejrzystość, ale do rzezbienia kamień myydlany jest jeszcze milszy i ciekawszy.
Zagadka została rozwiązana, nawet kilkakrotnie, a kalendarz wybiera się do Motylowa! Gratulacje!
Świetna zabawa z takim kamieniem!
a kiedy bedzie kolejny konkurs? :)
właśnie się pisze ;)
#바카라사이트 #카지노사이트 #바카라 #카지노 #온라인바카라 #온라인카지노 #인터넷카지노 #인터넷바카라 #라이브카지노 #라이브바카라 #우리카지노 #모바일바카라 #블랙잭 #슬롯게임 #룰렛 #호게임 #바카라이기는법 #안전놀이터 #카지노사이트추천 #바카라사이트주소 #안전카지노사이트 #안전바카라사이트 #실시간카지노 #실시간바카라 #사설카지노 #사설바카라 #블랙잭사이트 https://www.sinanda777.com/ - 바카라사이트/ https://www.daebak777.com/ - 카지노사이트/ https://www.hanpan77.com/ - 온라인카지노/
Your intelligence is amazing. <br>Thank you very much for getting new information. <br>I would also like to share some good information with you, <br>welcome to your visit.<br>https://www.daebak777.com/ - 바카라사이트쿠폰<br>https://www.sinanda777.com/ - 먹튀검증업체<br>https://www.hanpan77.com/ - 플래티넘

Dodaj komentarz

To prevent automated spam submissions leave this field empty.