Menu główne

Kontakt

sklep@myszkaagata.pl

+48 22 659 4443

Asortyment Myszki Agaty

Farby akwarelowe Stockmar
Wreszcie znalazłam czas i przedstawiam Wam moją ostatnią,  kalendarzową zagadkę Anno Domini 2020.Czy jest trudna? Chyba tak, ale Wy przecież doskonale dajecie sobie radę z trudnymi pytaniami :)
Alabaster
  Obecnie podgrzewanie nie jest w modzie, ale może znajdą się chętni na jeszcze ciepły, nowiutki kalendarz ścienny od Stockmara na 2020 rok?
Książka ,,Ratuj Maluchy. Rodzicielska rewolucja'' już jest! Opisujemy w niej kulisy wprowadzania reformy, pokazując bezduszność władzy w podejściu do najmłodszych obywateli i bezwzględność w...
Polecam Wam ciekawy blog o edukacji domowej w duchu waldorfskim, o ogrodzie, roślinkach i wielu innych pięknych i ciekawych sprawach.
Biografie i tak zwane prawdziwe historie to moje ulubione książki. Uważam, że właśnie dzięki nim możemy się najwięcej nauczyć i dowiedzieć o świecie.
Dawno mnie nie było, ale jak zwykle koniec sie
Po krótkiej przerwie Myszka ma dla Was wiele propozycji.
Witajcie Kochani! Jak mijają Wam wakacje? Wybieracie się na spacer, urlop albo zostajecie w domu? Niezależnie od Waszych planów, możecie zabrać ze sobą nową grę dostępną u Myszki Agaty.
Gorąco polecamy  serię Wydawnictwa Impuls dotycząca zagadnień związanych z pedagogiką walforfską. Publikacje te są doskonałe zarówno dla profesjonalistów, jak i dla rodziców, dziadków i wszystkich,...
W zbiorze książek sklepu Myszki Agaty znajdują się dwa śpiewniki, na które chcę szczególni